Gratis

Inginer proiectare constructii - beton armat

KRONSTADT INGENIEURE S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Firma de constructii cauta proaspat absolventi sau masteranzi pentru realizarea de proiecte pentru constructii din beton armat pentru Germania.

Experienta in proiectarea structurilor de beton armat constituie un avantaj.

Experienta in desen tehnic constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Softurile utilizate sunt Glaser ISB CAD si Allplan.

Salariul va fi ajustat periodic in functie de performante.

Program ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀flexibil pentru masteranzi.

Firma de proiectare in domeniul constructiilor din beton armat pentru companii din Germania.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024