Gratis

Inginer proiectant / Tehnolog (fabrica de mobilier Oradea)

NOUL WOODEST SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui inginer proiectant / tehnolog talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din domeniul productiei de mobila din lemn masiv. Dacă ești o persoană creativă, cu o gândire analitică și o pasiune pentru inovație, acesta este locul potrivit pentru tine.

Ca inginer proiectant / tehnolog, vei avea oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, contribuind la dezvoltarea și implementarea proiectelor noastre tehnice. Vei fi responsabil de proiectarea și dezvoltarea soluțiilor tehnice, asigurându-te că acestea sunt conforme cu specificațiile și cerințele clienților noștri.

Pentru a fi eligibil pentru acest post, trebuie să îndeplinești următoarele cerințe:

Diplomă de licență în domeniul ingineriei sau o specializare relevantă;
Experiență anterioară în proiectarea și dezvoltarea soluțiilor tehnice, reprezinta un avantaj considerabil;
Cunoștințe în utilizarea software-urilor de proiectare și modelare (constituie un avantaj);
Cunostinte macar de AUTOCAD 2D;
Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă;
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită;
Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Principalele tale responsabilități vor include:
  • Analizarea cerințelor și specificațiilor proiectelor;
  • Proiectarea și dezvoltarea soluțiilor tehnice, utilizând software specializat;
  • Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂strânsă cu echipa de producție pentru a asigura implementarea eficientă a proiectelor;
  • Testarea și evaluarea soluțiilor tehnice, identificând și rezolvând eventualele probleme;
  • Documentarea proiectelor și asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță;
  • Monitorizarea și raportarea progresului proiectelor către conducerea companiei.
Beneficii:
  • Oferim un pachet salarial competitiv și oportunități de dezvoltare profesională
  • Tichete de masa
  • Veți avea șansa de a lucra alături de profesioniști talentați și de a contribui la proiecte tehnice inovatoare.
  • Se asigura cazare pentru persoanele din alte judete
  • Se ofera local transport
Foarte important concediu de odihna stabilit prin regulamentul de ordine interioara este in luna august 3 saptamani si in decembrie inainte de Craciun si pana dupa Revelion , anuntul nu este valid pentru cei care doresc concediu de odihna in alta perioada a anului

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția într-un mediu dinamic și să fii parte a unei echipe de succes, te încurajăm să aplici pentru acest post de inginer proiectant/tehnolog. Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și despre cum poți aduce valoare echipei noastre.

Ne poti vizita si poti afla mai multe pe: http://www.devinanais.com/

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024