Gratis

Inginer proiectant domeniul mecanic / electric

Elsaco Electronic SRL

Candidatul Ideal

Ești o persoană autonomă care are încredere în propriile idei și valori? Simți că e momentul să faci o schimbare ︆︁︇︅︅︌︄︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︆︁︇︅︅︌︄︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎în cariera ta?
Dacă ai răspuns cu "da" la aceste întrebări te așteptăm ​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎în echipa noastră. Alături de noi vei avea posibilitatea de a-ți orienta cariera în direcția dorită pentru că vei avea autoritatea și libertatea de a experimenta și a construi cu propriile tale idei!
Așadar, dacă ești convins/ă că îți dorești aceast job, te așteptăm să ne împărtășești din entuziasmul și experiența ta aplicând la acest anunț.

Ce condiții trebuie să îndeplinești?
  • Absolvent/ă al/a unei facultăți cu Profil Mecanic/Electric;
  • Experiență relevantă în proiectare lucrări domeniul mecanic sau electric;
  • Cunoștințe foarte bune de utilizare PC: softuri dedicate proiectării ( Autocad, Office, etc);
  • Capacitate de înțelegere a documentațiilor tehnice de execuție.

Descrierea jobului

  • Pentru cazul în care domiciliul tău nu este în Botoșani, Iași sau București poți desfășura activitatea remote;
  • Întocmești documentația ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︈︉​︁︂︁​︁︉︃​︂︁︄necesară execuției proiectului (memorii tehnice, caiete de sarcini, planuri generale, scheme, desene/detalii de execuție, planuri de amplasament, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄etc.);
  • Întocmești proiectul “Conform cu execuția (As built)” pe baza datelor primite de la personalul de execuție (implementare proiect);
  • Oferi asistență tehnică personalului de execuție (implementare proiecte);
  • Asiguri suport departamentului de Ofertare prin implicarea în procesul de ofertare (întocmire antemăsurători, propuneri/memorii/descrieri tehnice, alegerea echipamentelor potrivite în aplicațiile ofertate, planșe/scheme, etc.);
  • Aplici procedurile de lucru existente la nivelul serviciului /departamentului precum și procedurile sistemului integrat calitate-mediu-securitatea muncii implementat în companie.
Ce îți oferim:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Mediu de lucru modern și dinamic.

Elsaco este un grup de companii prezente preponderent în domeniile energiei, apei și utilităților, având ca principal obiectiv eficiența energetică și digitalizarea serviciilor oferite de furnizorii de utilități.

Grupul este format la acest moment din 8 companii care acoperă domenii precum: proiecte EPC în: energie, apă, automatizări și SCADA; distribuția și vânzarea de echipamente de măsură și control; soluții în domeniul eficienței energetice; software de proces și business; soluții IT&C, smart metering rezidențial.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024