Gratis

Inginer proiectant - dispozitive sudura

SC DEWULF SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare tehnice ( Inginerie)
- Capabil sa respecte termene limita
- Atentie la detalii si capacitate dе a rezolva problemele, ︉️︋︊︃︊︊︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎spirit dе initiativa
- Cunostinte dе operare AutoCad, Creo sau alt program de proiectare
- Gandire logica, abilitatea de luare a deciziilor in timp util si corect
- Persoana dinamica, pro-activa, serioasa
- Cunostinte dе operare PC (Excel -avansat , Word , Internet )
- Abilitati dе comunicare si lucru in echipa
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat
- Personalitate organizata si spontana
- Experienta pe un post similar prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Ajută la îmbunătățirea și dezvoltarea dispozitivelor JIG pentru sudura deja existente
- Proiectarea de noi dispozitive pentru ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂sudura
- Dezvoltarea ajustarilor la dispozitivele deja existente, completarea dosarului de productie
- Abordare critică a pieselor, investigarea modului în care sunt realizate și căutarea eficienței, reducerii costurilor și îmbunătățirii calității pentru JIG-uri si alte elemente necesare pentru buna organizare si dezvoltare a productiei

Worldwide, more and more farmers and entrepreneurs choose Dewulf harvesting solutions.
As a family business par excellence, Dewulf has grown to be a world player over the past decennia, how did we manage that?
By listening carefully to our customers and by exactly building those machines they need, harvesting machines that are easy to service, that are productive and that will go where no other harvester is able to go.
There are at least 4 reasons to choose a Dewulf harvester:
1. Quality assured
2. Harvesting in any condition
3. Easy maintenance
4. We like to keep it personal. This means you are dealing with people, not machines.

Official site : /www.dewulfgroup.com
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024