Gratis

Inginer proiectant / debutant instalatii electrice

EMPIRE PROJECT S.R.L.

Candidatul Ideal

-proaspat absolvent sau student al facultatii de instalatii si constructii;
-dornic sa invete cat mai multe in domeniul proiectarii in ︌︇︁︀︀︃︉︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎instalatii;

Descrierea jobului

Proiectant instalatii :
- intocmire planuri instalatii; detalii de executie.
- intocmire breviare de calcul, caiete de sarcini si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈programe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de control;
- intocmire antemasuratori;

Firma Empire Project este o firma de proiectare instalatii pentru constructii inca din 2007; firma proiecteaza tot ce tine de domeniul instalatiilor pe piata constructiilor din Iasi dar si din imprejurari. Suntem autorizati sa proiectam instalatii de stingere incendiu, instalatii de desfumare mecanica si instalatii de detectie incendiu.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024