Gratis

Inginer proiectant corp nave

EUXIN MARINE DESIGN SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Diplomă de licență în inginerie navală sau domenii similare
Experiență relevantă în proiectarea și dezvoltarea navelor
Cunoștințe solide de proiectare asistată de calculator (Autocad, Aveva Marine - Hull Design).
Cunoașterea reglementărilor și standardelor internaționale în domeniul construcției navale
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
Atenție la detalii și capacitatea de a rezolva problemele tehnice

Descrierea jobului

Proiectarea și dezvoltarea navelor, respectând standardele și reglementările în vigoare
Crearea și revizuirea schemelor și desenelor tehnice ale navelor
Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄strânsă cu echipa de producție pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor
Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice pe parcursul procesului de proiectare
Testarea și evaluarea prototipurilor de nave pentru a asigura conformitatea cu specificațiile
Monitorizarea și raportarea progresului proiectelor către managerul de proiect
Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulant și inovator
Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor proiecte de construcție navală de înaltă calitate
O echipă de profesioniști talentați și pasionați
Oferim un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

Euxin Marine Design - Firma proiectare navala.este în căutarea unor ingineri proiectanti de nave, pasionati și talentati pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în proiectarea și dezvoltarea navelor și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta cariera într-un mediu dinamic și inovator, atunci suntem compania potrivită pentru dumneavoastră..

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024