Gratis

INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII

PLANIPEDIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un inginer CCIA pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de domeniul construcțiilor și ai experiență minima în proiectarea și/sau supervizarea construcțiilor, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Elaborarea și revizuirea planurilor tehnice pentru proiectele de construcții
Supervizarea lucrărilor de construcție pentru a asigura conformitatea cu ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︂︊︀︂​︂️︀︄​︇︅︃​︂︋︀︀​︅︍︆︉​︆︆︃︀​︅︇︈︅​︄︈️︎standardele de calitate și siguranță
Colaborarea cu echipa de proiectare și cu subcontractanții pentru a asigura finalizarea proiectelor în termen și conform cerințelor
Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice care pot apărea pe șantier
Asigurarea respectării reglementărilor și a normelor de construcție

Cerințe:

Studii superioare în domeniul ingineriei civile
Cunostiinte minime soft ALLPLAN
Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă
Capacitatea de a rezolva problemele în mod eficient și creativ
Activitatea se va desfasura in birou in localitatea ZALAU

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o firmă de proiectare în construcții tanara si dinamica
Mediu de lucru profesionist și provocator
Salariu competitiv, corespunzător experienței și calificărilor
Oportunități de dezvoltare profesională și personal

Firma noastră este cunoscută pentru abordarea sa inovatoare și pentru proiectele complexe pe care le dezvoltăm, având un portofoliu impresionant de lucrări publice și private.

Dacă sunteți interesat(ă) să vă alăturați echipei noastre și considerați că aveți calificările necesare, vă invităm să trimiteți CV-ul la adresa planipedia.office@gmail.com
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024