Gratis

Inginer proiectant construcții

SAIDEL Engineering SA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Inginer proiectant senior pentru construcții de impact și sustenabile.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate (profil tehnic, preferabil construcții)
  • Experiență în proiectare
  • Cunoștințe de utilizare a unui soft de calcul structural sau geotehnic
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Analizarea datelor de temă și predefinirea structurilor geotehnice
  • Modelarea structurilor geotehnice și efectuarea analizelor numerice
  • Prelucrarea rezultatelor și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈dimensionarea elementelor structurilor geotehnice
  • Întocmirea proiectelor și a documentațiilor
  • Acordarea de asistență tehnică la fazele determinante
Beneficii:
  • Salariu motivant cu creștere anuală
  • Asigurare medicală, bonuri de masă și alte beneficii
  • Creștere profesională prin colaborarea permanentă cu verificatorii și experții tehnici din echipă
  • Dezvoltare continuă susținută prin mentori și traineri
  • Mediu de lucru plăcut
  • Program flexibil

Misiunea companiei: de 170 de ani contribuim la îmbunătățirea vieții cât mai multor oameni prin inovare continuă.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024