Gratis

INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII CIVILE INDUSTRIALE AGRICOLE

S.C. UNITAR PROIECT TDA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent Facultatea de Constructii, de preferat specializarea Constructii Civile, Industriale si Agricole.
Să fie deschis la învățare.
Cunoștințe AutoCAD și Excel.
De preferat să cunoască unul din programe de calcul structural - Etabs, Scia Enginner

Descrierea jobului

Conformarea structurilor de rezistență.
Calculul, desenarea și verificarea elementelor structurale.
Realizarea pachetelor de proiecte DTAC, PT, DE, SF, DALI.
Redactare ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄expertize tehnice.
Colaborarea în cadrul echipei pentru îmbunătățirea proceselor și sistemelor interne de lucru.

Ce oferim?
Se beneficiază de program de lucru flexibil.
Avem o atmosferă plăcută de lucru și colegi mișto.
Există un program de pregătire continuă și discuții libere pe teme tehnice despre soluțiile structurale.
Salariu fix, în funcție de cunoștințe și implicarea în cadrul firmei. Biroul situat central, la 2 minute de metroul Timpuri Noi

Firmă de proiectare înființată în anul 2016, având ca activitate principală proiectarea de structuri de rezistență.
S-au abordat toate tipurile de structuri: beton, metal, lemn, zidărie. Lucram atât cu clădiri de dimensiuni și înălțimi reduse cât și cu cele înalte și de gabarit mare.
Suntem o firmă serioasă ce încearcă să aducă un plus în piața construcțiilor atât prin calitate cât și prin inovație. Căutăm colegi ce vor să ni se alăture.

Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 30 Iul. 2024