Gratis

Inginer profil electric/electronic/automatizari

ELECTROMAR ENGINEERING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre din departamentul de inginerie. Nou coleg trebuie să dispună de capacitate de lucru în echipă, de comunicare și relaționare foarte bune, abilitați de lucru cu termene limită, disponibilitate de călătorie în țară, spirit pro-activ, capacitate de organizare a muncii, simțul responsabilității, seriozitate, dinamism, adaptabilitate și perseverență.

Cerinte:
  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare: Electrotehnica, Energetica, Automatica
  • Experienta profesionala: nu este necesara
  • Cunostinte tehnice in instalatii de automatizari si electrice;
  • Cunostinte limba engleza: nivel mediu;
  • Atestare ANRE consitutie un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Cunostinte de citire a planurilor electrice;
  • Capacitatea de a lucra independent;
  • Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

Descriere loc de munca:
  • Proiectare scheme electrice si de automatizare ( EPLAN sau AUTOCAD);
  • Pregatire documentatie tehnica;
  • Pregatire necesar ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂de materiale;
  • Organizare echipa in santier;
  • Realizare grafic executie;
  • Lucru la inaltime daca este cazul;

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Echipa tanara si dinamica;
  • Bonusuri de performanta;
  • Ore suplimentare platite;
  • Transport asigurat;
  • Oportunitati de dezvoltare si specializare in cadrul companiei
Persoana de contact Adrian Valeanu, tel.: 0762696925

ELECTROMAR ENGINEERING este o companie cu o vasta experienta in proiectare, inovare si implementare in domeniul automatizarilor industriale si al instalatiilor electrice.

Publicat 3 Aug. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024