Gratis

INGINER PRODUCTIE TABLOURI ELECTRICE SI AUTOMATIZARI

Neotronix
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un Inginer Responsabil pentru Urmărirea Producției de Tablouri Electrice și Automatizări care să se alăture echipei noastre! Dacă ai studii superioare în domeniul electric, energetic sau al automatizărilor, ai spirit de inițiativă și îți dorești să contribui la soluții tehnice inovatoare, te invităm să aplici.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul electric, energetic sau automatizări.

  • ANRE valabil (constituie avantaj).

  • Persoană energică, proactivă, cu spirit de echipă și bune abilități de comunicare.

  • Experiență în coordonarea echipelor și orientare către rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de fabricație a tablourilor electrice: Vei asigura gestionarea eficientă a resurselor necesare și vei ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂monitoriza toate etapele procesului de producție pentru a te asigura că totul se desfășoară conform planului.

  • Propunerea de soluții tehnice noi pentru optimizarea producției: Vei analiza constant procesul de fabricație și vei identifica soluții care să îmbunătățească eficiența și calitatea produselor, reducând timpii de execuție și costurile asociate.

  • Corectarea și soluționarea schemelor electrice nefuncționale: În cazul în care apar probleme tehnice, vei analiza și corecta schemele electrice care nu funcționează corespunzător, asigurându-te că toate echipamentele sunt perfect funcționale și respectă standardele tehnice.

  • Preluarea și transmiterea către execuție a modificărilor solicitate în teren: Vei colabora cu echipa din teren pentru a asigura implementarea modificărilor necesare în timp real, respectând cerințele specifice fiecărui proiect.

  • Coordonarea echipei din subordine pentru atingerea obiectivelor de producție: Vei conduce și motiva echipa ta pentru a atinge obiectivele stabilite, oferindu-le suport tehnic și asigurând un flux de lucru bine organizat și eficient.

  • Monitorizarea indicatorilor de performanță: Vei urmări performanța procesului de producție, analizând indicatorii tehnici și calitativi pentru a te asigura că obiectivele sunt îndeplinite în termenii stabiliți.

  • Identificarea și soluționarea problemelor tehnice care întârzie livrarea tablourilor: Vei interveni rapid în cazul în care apar probleme ce pot duce la întârzieri în livrarea produselor, oferind soluții eficiente pentru a minimiza impactul asupra proiectelor.

  • Asigurarea respectării termenului de execuție pentru fiecare proiect în parte: Împreună cu echipa ta, vei asigura respectarea termenelor limită și a specificațiilor fiecărui proiect, garantând calitatea execuției și livrarea la timp a produselor către clienți.

Oferim o oportunitate pentru inginerii ambițioși, care include un pachet de beneficii menit să stimuleze atât dezvoltarea profesională, cât și echilibrul personal. Cu noi, vei beneficia de un salariu atractiv, bonuri de masă și unelte esențiale pentru succesul tău, precum un telefon de serviciu și un laptop. Ne asigurăm că sănătatea ta este prioritară prin asigurare medicală pentru accidente și recompensăm munca depășită prin plata orelor suplimentare. Performanța ta va fi recunoscută și răsplătită cu bonusuri generoase. Îți garantăm posibilități reale de avansare în carieră și îți oferim acces la cursuri de instruire de specialitate pentru a-ți perfecționa competențele. Te vei alătura unei echipe tinere și dinamice, unde vei lucra la proiecte inovatoare și motivante, care îți vor testa și extinde expertiza profesională. Hai să construim împreuna viitorul în inginerie!

Neotronix – Lider în inovație și soluții integrate în domeniul electric

Cu peste 20 de ani de experiență și un acționariat 100% românesc, Neotronix se numără printre liderii de top în domeniul curenților slabi și medii, precum și al controlului centralizat al clădirilor (BMS). Suntem unul dintre puținii integratori capabili să oferim o gamă completă de servicii, adaptate nevoilor fiecărui client.

Structura noastră organizatorică a fost proiectată pentru a asigura atenție specializată fiecărei divizii, prin intermediul unor echipe de profesioniști instruiți la cel mai înalt nivel. Fiecare serviciu prestat de Neotronix reflectă angajamentul nostru față de excelență și calitate superioară.

Ce ne diferențiază?

• Oferim soluții personalizate și complete, bazate pe expertiză vastă și inovație;
• Echipa noastră, recunoscută pentru înaltul nivel de calificare, activează atât la nivel național, cât și internațional;
• Un portofoliu impresionant de proiecte și parteneriate de succes, care demonstrează colaborări ireproșabile și rezultate de excepție.

Suntem într-o continuă expansiune și ne concentrăm pe dezvoltarea pe piața internă, cu perspective internaționale. La Neotronix, obiectivul principal este furnizarea de servicii de calitate superioară, la prețuri competitive, cu asigurări complete de garanție. Fiabilitatea echipamentelor și soluțiile performante sunt esențiale în tot ceea ce facem.

Prin dedicarea noastră continuă la toate nivelurile, ne propunem să ridicăm constant standardele de calitate și să depășim așteptările clienților. Alegând Neotronix, alegi profesionalism, inovare și fiabilitate.

Publicat 20 Oct. 2024 Reactualizat 20 Oct. 2024 Expiră 19 Nov. 2024