Gratis

Inginer Productie fabrica Baia Mare

Carlisle Construction Materials RO srl

Candidatul Ideal

Cerințe:
-Studii de inginerie;
- Competente digitale;
-Abilitați bune de comunicare si lucru in echipa ;
-Abilitați bune de rezolvare a problemelor;
-Constituie avantaj cunosterea limbii engleza;

Descrierea jobului

- Planificarea si raportatrea activitatii de productie zilnica;
- Realizarea sarcinilor de productie prin planificarea eficienta a capacitatilor de productie;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄-Suport in îmbunătățirea calității si fiabilității sistemelor;
-Asigurarea îndeplinirii indicatorilor de performanta cheie in cadrul departamentului.

Oferim:
-Pachet salarial super motivant;
-Tichete de masa in valoare de 40 Lei;
-Bonus de performanta;
-Tichete cadou cu ocazia sărbătorilor de Paste si Crăciun;
-Mediu de lucru profesionist și dinamic la standard european.

Carlisle Construction Materials RO este o companie romaneasca, avand capital integral privat, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete de hidroizolatii de tip EPDM pentru constructii.

Detinem o fabrica noua, moderna, unde, impreuna cu operatorii nostri si folosind tehnologii de ultima generatie, executam produse de inalta calitate.

Strategia si valorile dupa care se ghideaza activitatea noastra implica dezvoltarea portofoliului de produse si perfectionarea continua a personalului angajat.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024