Gratis

Inginer ofertare

ARMUR DESIGN

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Universitatii Tehnice – Facultatea de Instalatii/ Facultatea de Constructii/ Facultatea de Hidrotehnica, Facultatea de Electrotehnica etc.
  • Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare;
  • Cunostinte de baza SEAP
  • Cunoscator al programelor de devize
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Orientare către dezvoltare profesionala

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Analizarea cererilor de oferta aparute pe SEAP
- Verificare documentatie proiecte in vederea intocmirii ofertelor
- Intocmirea documentatiilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pentru licitatii - parte tehnica si parte financiara
- Intocmirea cererilor de oferte de pret si trimiterea lor catre furnizori

BENEFICII :
  • Salariu motivant
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Seriozitate si stabilitate
  • Program de lucru (Luni- Vineri) 08:00-17:00

SALARIU MOTIVANT

ARMUR DESIGN SRL este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2015. Obiectul principal de activitate il reprezinta executia lucrari de constructii civile si industrial, amenajari interioare, case rezidentiale, cladiri de birouri si hale industriale. Executia acestor este asigurata la nivel de maxima performanta si in conformitate cu exigentele tehnice prevazute de standardele si legislatia in vigoare. Activitatile si lucrarile societatii sint executate cu personal calificat, cu experienta acumulata la lucrari de o calitate superioara.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024