Gratis

INGINER OFERTARE

SEIV INSTAL SRL

Candidatul Ideal

Cerințe

Studii tehnice de specialitate (inginerie instalații / construcții, specializarea HVAC reprezintă un plus).
Bune cunoștințe utilizare pachet MS Office.
Cunoașterea unui soft de proiectare (AutoCAD) reprezintă un avantaj.
Cunoașterea unui program de devize (Interfost) reprezintă un avantaj.
Abilități și Calități
Foarte bune abilități de comunicare, lucru în echipă și multitasking.
Atenție la detalii, inițiativă în acțiuni.
Abilități de gestionare a timpului pentru a asigura derularea eficientă a proiectelor.

Descrierea jobului

Rolul tău

Analizeaza cererile de ofertă si documentația (caietul de sarcini, memoriului tehnic, planul de execuție, liste de cantități) ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈în vederea realizării propunerilor tehnice și financiare.
Intocmire cereri de ofertă pentru furnizorii de materiale, echipamente, urmărirea primirii acestora și păstrarea legăturii în permanență cu furnizorii de materiale.
Centralizarea ofertelor primite prin verificarea acestora în prealabil și prezentarea datelor catre responsabil departament ofertare, în vederea aprobării.
Contactarea clienților în vederea întocmirii unui raport periodic despre gradul de transmitere și acceptare a ofertelor.

Ce oferim noi

Un rol provocator, în care poți contribui activ la succesul companiei și îți poți asuma responsabilități.
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu perioadă de probă.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic, inovator, orientat spre progresul tehnologic.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Cu o tradiție îndelungată de peste 20 ani în industria climatizării, Seiv Instal se mândrește cu a fi o companie de antreprenoriat românesc, care oferă servicii de calitate în proiectare, consultanță, instalare și mentenanță. Alegând să lucrăm exclusiv cu lideri de piață, ne-am consolidat reputația prin parteneriatele noastre premium, precum cele cu Daikin: Home Comfort Expert și Commercial Service Expert.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și viziunea noastră se aliniază cu a ta, te așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei SEIV Instal - Aerdeal. Vino să contribui la dezvoltarea pieței HVAC din Ardeal!
Publicat 13 Aug. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 12 Sept. 2024