Gratis

Inginer Ofertare

GRUP 4 INSTALATII SA

Candidatul Ideal

- Experienta minim 1 an de OFERTARE in lucrarile ce vizeaza constructii civile/Instalatii pentru constructii/inginerie electrica
- Foarte bune cunostinte de utilizare program de devize + Microsoft Excel/Word etc.
- Persoana dinamica, flexibila, activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate, atenta la detalii
- Capacitate de evaluare și decizie.

Descrierea jobului

- Analizeaza caietele de sarcini, documentatia de atribuire din licitatiile publice in vederea intocmirii documentelor de calificare, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀propunerii tehnice si financiare
- Participa la intocmirea ofertelor şi a documentatiei specifice
- Capacitate crescuta de a asculta descrierea unui eveniment/cerinte si de a o transpune in documentatia tehnica de ofertare
- Intocmirea in termenele stabilite a ofertelor tehnice si financiare
- Solicita cereri de oferta si le analizeaza din punct de vedere tehnic/comercial
- Cunoasterea programelor de devize (INTELSOFT DEVIZ, ICONSALT).

Societate nationala cu capital integral romanesc, infiintata in 1991. Domeniile in care societatea noastra activeaza si este atestata sau certificata, sunt urmatoarele: - servicii de proiectare in constructii si instalatii pentru constructii si retele exterioare aferente acestora, - executie instalatii in constructii si retele exterioare acestora, constructii tehnico-edilitare, - servicii de testare analize tehnice de laborator - proiectare si executare de posturi de transformare, statii electrice si de lucrari la partea electrica a centralelor cu orice tensiuni nominale standardizate. In derularea lucrarilor ne ghidam dupa un set de reguli profesionale si etice, pe care le aplicam atat in relatia cu clientii, cat si fata de membrii echipei.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024