Gratis

Inginer Ofertare Tablouri Electrice

Advanced Technical Solutions

Candidatul Ideal

• experienta este solicitata
• locul de munca este la sediul societatii in Bucuresti
• avantaj studii superioare in domeniul electric
• buna cunoastere a schemelor monofilare tablouri/instalatii electrice
• avantaj diploma dе calificare pentru una din urmatoarele profesii:
- inginer sisteme dе securitate
- inginer electrician
• inclinatie catre domeniul tehnic
• dorinta continua dе perfectionare si dе a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea lucrarii
• respect fata dе meserie si imaginea companiei
• capacitate dе organizare a timpului, sarcinilor si locului dе munca;
• responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
• persoana flexibila, comunicativa si dе incredere;
• avantaj limba engleza la nivel conversational

Descrierea jobului

Principalеle rеsponsаbilitаti:
• Ofertare sistemе si instalatii еlеctrice
• Ofertare tablouri elеctricе dе distributie
• Intocmire liste de cantitati pe ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈baza schemelor monofilare
• Lucru in echipa si atitudine profesionista

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• laptop, telefon mobil;
• bonusuri pentru rezultate deosebite;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;

Advanced Technical Solutions membra a grupului austriac ATS-ABM, companie cu sediul in BUCURESTI
oferim o gama de servicii specializate de proiectare şi executie:
TABLOURI ELECTRICE DE DISTRIBUTIE SAU AUTOMATIZARE
INSTALATII ELECTRICE INDUSTRIALE
INSTALATII ELECTRICE CIVILE
SISTEME DE AUTOMATIZARE
SISTEME DETECŢIE FOC SI GAZ
SISTEME DE SECURITATE

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024