Gratis

INGINER OFERTARE pentru lucrari

S.C. GARDEN CENTER GRUP S.R.L

Candidatul Ideal

SOCIETATEA GARDEN CENTER GRUP S.R.L.angajează personal pentru pozitia de INGINER OFERTARE pentru lucrări.

Profilul candidatului:
• Absolvent de studii superioare în domeniul constructiilor,
• Experiență minim 1 an in ofertare (ofertarea in licitatii publice si cunoasterea legislatiei specifice achizitiilor publice - reprezinta un avantaj),
• Cunoștințe bune în utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, etc)
• Atitudine si comportament profesional,
• Abilitati de comunicare, organizare si planificare,
• Seriozitate.

Beneficii:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, siguranta locului de munca,
• Salariu fix atractiv,
• Tichete de masa,
• Telefon de serviciu,
• Suportul colegilor în desfășurarea activității,
• Posibilitatea de dezvoltare în carieră,
• Acces la resurse de dezvoltare în plan profesional și personal.

Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu și nivelul de competență.

Descrierea jobului

• Studierea documentatiei pentru participarea la licitatie (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice,etc ) si corelarea acesteia ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cu oferta tehnico-economica,
• Solicitarea ofertelor de tehnice si financiare de la furnizorii de materiale si echipamente, analiza comparativa a ofertelor primite,
• Elaborarea propunerilor tehnice si financiare in vederea participarii la licitatii,
• Intocmirea graficelor de executie,

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro
Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.152.175;
Sediu firmă: Oraș Magurele, Str Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024