Gratis

Inginer ofertare/decontare

MULTICONSULT ADVENTURE SRL

Candidatul Ideal

Cautam persoana pentru a ocupa pozitia de inginer ofertare/decontare a societatii noastre specializate in domeniul constructiilor. Daca ai experienta in domeniu si te regasesti in descrierea noastra, te invitam sa aplici pentru acest rol.
Ne dorim o persoana care:
- are o experienta de minim 2 ani in domeniu pe o pozitie similara;
- are cunostinte solide de instalatii;
- este absolvent de studii superioare in domeniul tehnic;
- este dinamica si pozitiva;
- are bune abilitati de comunicare, management al timpului si lucru in echipa;
- este dornica sa isi dezvolte permanent cunostintele in domeniul constructiilor;
- cunostinte foarte bune Microsoft Office (Excel, Word).

Descrierea jobului

​- intocmeste si transmite in timp util ofertele conform cererilor primite de la clienti/reprezentanti vanzari;
- studiaza oferte de preturi ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de materiale, analizeaza preturile subcontractorilor, intocmeste cereri de oferta pentru furnizorii de echipamente/materiale, urmareste primirea acestora, analizeaza ofertele primite si selecteaza cele mai convenabile oferte;
- intocmeste/verifica situatii de lucrari.

Oferim salariu atractiv.

Suntem o firma de constructii care activeaza in domeniu din 2012, cu specializare in instalatii sanitare/termice si electrice, avand un numar de peste 50 angajati.
Sediul social al companiei este: Municipiul Bucuresti, Sector 6, Intr. Rocilor, Nr.12-16, C6, Camerele 26,29.
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024