Gratis

INGINER OFERTARE-DECONTARE

WEST BETON CONSTRUCT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:

▪️ Ai experiență de minim 3 ani în ofertare și decontare pentru lucrări de construcții;
▪️ Ai minim 3 ani experiență pe proiecte civile;
▪️ Ai cunoștințe avansate de limba germană (cerință obligatorie daca aplici pentru postul din Germania):
▪️ Ai studii superioare tehnice-specializare în domeniul construcțiilor;
▪️ Cunoști un program de devize (Intersoft, Windev Deviz, etc);

Descrierea jobului

Responsabilități:

▪️ Participarea și implicarea la întocmirea documentației pentru licitații: propunere tehnică si financiară, eligilbilitate;
▪️ Implementarea ofertei in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄procesul de execuție și relaționarea cu proiectanții;
▪️ Întocmirea rapoartelor și situațiilor pentru lucrările lunare executate și susținerea in fața beneficiarului;
▪️ Verificarea solicitărilor de lucrări lunare de la subantreprenori și corelarea cu informațiile primite din șantier;
▪️ Redactarea rapoartelor lunare despre stadiul lucrărilor și actualizarea programului de execuție;
▪️ Managementul relațional: furnizori, subcontractanți, proiectanți și beneficiari;
▪️ Relaționarea permanentă cu toate departamentele companiei.

Beneficii:

▪️ Pachet salarial competitiv;
▪️ Oportunităti de dezvoltare profesională continuă;
▪️ Mediu de lucru dinamic, plăcut și motivant alături de o echipă energică și creativă;
▪️ Laptop și telefon de serviciu;
▪️ Abonament medical la Rețeaua Privată de Sănătate - Regina Maria (doar pentru postul din România)

Dacă îți dorești mai mult decât un job, dacă îți dorești să construiești un viitor solid și să contribui la proiecte de succes, te invităm să te alături echipei noastre!

Trimite-ne CV-ul tău la:
recrutare@west-group.ro, până la data de 15 Septembrie 2024.

Am început în sectorul construcţiilor din Germania, activitatea noastră s-a concentrat preponderant în servicii de construcţii structurale, ulterior am implementat conceptul de serviciu de construcţie “ la cheie”.

Evoluţia nu a fost uşoara şi a adus cu ea multe provocări. Sub motto-ul “Rădăcini românesti, rigurozitate germană!” astăzi construim şi în România.

Misiunea noastră este să construim pentru generaţiile actuale şi viitoare, structuri durabile care să îmbunătăţească standardele de locuire şi infrastructură. Succesul nostru se caracterizează prin muncă, perseverenţă şi calitate.

Ne pasă de inovaţie şi sustenabilitate şi ne propunem să oferim cele mai recente informaţii şi perspective despre tehnologiile de vârf, practicile sustenabile şi tendinţele care modelează industria construcţiilor de mâine.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024