Gratis

Inginer naval (tubulatura si interioare)

Vard Interiors Romania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

CERINȚE:
Studii: superioare tehnice în domeniul naval sau domenii conexe;
Instruire:
  • cunoștințe operare calculator: Windows, Microsoft Office.
  • Constituie avantaj cunoștințele de utilizare ale programelor: AVEVA Review, AutoCAD/BricsCAD, Primavera, SAP, SQN, Sharepoint;
  • limbi străine: engleză nivel mediu (scris, citit, vorbit);
Experienţă: experiența în domeniu și/sau experiența într-un șantier naval reprezintă un avantaj, fără a fi însă criterii eliminatorii.
Abilităţi: comunicare, planificare și organizare, spirit de observare, spirit de echipă, capacitate de sinteză și analiză, autodidact.

Descrierea jobului

Beneficii oferite:
  • oferta salariala motivanta, in functie de nivelul de experienta
  • bonus cu ocazia Pastelui, Craciunului
  • bonus pentru atingerea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄tintei in planul de imbunatatiri stabilit la nivelul companiei
  • tichete de masa
  • bonus de livrare, pentru navele livrate in cursul anului
  • posibilitatea de a creste intr-o companie care este parte a unui grup international.
Termen limită: 25.06.2024

Nota: Cei interesați vor depune Curriculum Vitae prin e-mail la hr.tulcea@vard.com și vor menționa poziția pentru care aplică.
Tel. 0240.501.532; 0240.501.500

VARD este unul dintre cei mai importanți designeri și constructori de nave la nivel mondial de nave specializate. Cu sediul central în Norvegia și cu aproximativ 8.200 de angajați, VARD operează unități de construcții navale în Norvegia, România, Brazilia și Vietnam.

Tradițiile îndelungate de construcții navale ale VARD, inovația și tehnologia de ultimă oră, împreună cu operațiunile sale globale și istoricul în construirea de nave complexe și foarte specializate, i-au câștigat recunoașterea din partea jucătorilor din industrie și i-au permis să construiască relații puternice cu clienții săi.

Acționarul majoritar al VARD este Fincantieri Oil & Gas SpA, o subsidiară deținută în totalitate a FINCANTIERI SpA, cu sediul central în Trieste, Italia. Fincantieri este unul dintre cele mai mari grupuri de construcții navale din lume și, de-a lungul a 200 de ani de istorie maritimă, a construit peste 7.000 de nave.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024