Gratis

Inginer Mecanic

SC ALKA TRADING CO SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare în domeniul ingineriei (electrice, mecanice sau asemenea).
- Minim 3 ani de experienta într-o pozitie similara de mentenanta într-un mediu industrial.
- Abilităti excelente de diagnosticare si rezolvare a problemelor tehnice.
- Cunostinte solide de limba engleza (scris si vorbit).
- Capacitate de lucru în echipa si adaptabilitate într-un mediu dinamic.
- Abilitati bune de comunicare si organizare.
- Disponibilitate pentru program de lucru flexibil si interventii de urgenta.

Descrierea jobului

Responsabilităti:
- Asigurarea întretinerii si functionarii corecte a echipamentelor si instalatiilor din cadrul companiei.
- Diagnosticarea si remedierea defectelor tehnice ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄într-un mod eficient, în conformitate cu standardele de siguranta.
- Planificarea si executarea inspectiilor periodice pentru prevenirea defectiunilor.
- Colaborarea stransa cu echipele de productie pentru minimizarea timpului de inactivitate a echipamentelor.
- Documentarea corecta a activitatilor de mentenanta în conformitate cu procedurile interne.
- Participarea la implementarea si testarea noilor echipamente si tehnologii.

Beneficii:
- Salariu atractiv, bonuri de masa;
- Asigurarea pranzului;
- Mediu de lucru dinamic si orientat pe rezultate;
- Participarea la evenimente de echipa si alte evenimente ale companiei
- Prime de Paste si de Craciun;
- Asigurare si servicii medicale private complete si gratuite;
- Decontare transport;
- Posibilitatea achizitionarii produselor Alka în conditii preferentiale.

Alka este compania care pune suflet iar prima noastra grija sunt consumatorii. Vrem sa ii surprindem mereu placut cu retete delicioase, ingrediente de cea mai buna calitate, ambalaje usor de deschis si de depozitat. Te invitam in echipa Alka, unde vei avea parte de un mediu de lucru dinamic in care te poti dezvolta alaturi de colegi sufletisti.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024