Gratis

Inginer mecanic

Sigma Team Tehnology S.R.L.

Candidatul Ideal

· studii superioare
· să ai viziune în procesul de producție
· să deții capacitatea de coordonare a personalului
· să ai abilități de comunicare, atenție la detalii, și capacitate de planificare și ordonare la locul de muncă
· să îți dorești să te integrezi în echipă
· experiență pe o poziție similară

Descrierea jobului

· vei planifica necesarul de personal pentru punerea în aplicare a tehnologiilor de lucru
· vei coordona, instrui și supraveghea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄personalul care desfășoară activități specifice proceselor de lucru
· vei implementa tehnologiile propuse
· vei răspunde de instruirea și completarea documentelor specifice normelor privind protecția muncii, mediu și PSI
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024