Gratis

Inginer Mecanic – Water Technologies (m/f)

STRABAG S.R.L.

Candidatul Ideal

•Absolvent studii superioare tehnice profil Constructii/Instalatii Mecanice;
•Min. 5 ani experienta de lucru anterioara, constituie avantaj experienta in cadrul contractelor de proiectare si executie (de tip FIDIC galben), Statii de epurare si/sau Statii de Tratare Apa;
•Limba engleza nivel mediu;
•Cunostinte solide de MS Office (Excel);
•Persoana loiala, perseverenta, cu capacitate mare de invatare a sistemelor noi de lucru si atenta la detalii;
•Disponibilitatea de a calatori.

Descrierea jobului

Strabag angajeaza un Inginer Mecanic pentru lucrari de constructii edilitare si responsabilitatile vor fi:

•Organizarea si conducerea procesului de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂executie a constructiilor si managementul resurselor umane;
•Verificarea corectitudinii detaliilor de executie proiecte hidro-mecanice;
•Experienta in a oferi solutii tehnice optimizate pentru lucrari hidromecanice;
•Cunoasterea si intelegerea echipamentelor mecanice si electromecanice corespunzatoare statiilor de epurare, statiilor de tratare apa si gospodariilor de apa;
•Colaborarea cu echipe de montaj specializate si supravegherea acestora;
•Supervizarea lucrarilor in santier pentru specialitatea lucrari hidromecanice;
•Intocmirea documentelor care atesta calitatea lucrarilor;
•Intocmirea rapoartelor de lucru.
•Multiple posibilitati de dezvoltare profesionala
•Dezvoltare cariera
•Venituri competitive
•Promovarea unui mediu de lucru sanatos

La STRABAG, aproximativ 86.000 de oameni construiesc în 2.400 de locații din întreaga lume progresul. Unicitatea și punctele forte individuale nu ne caracterizează numai proiectele, ci și pe fiecare dintre noi. Fie că este vorba de construcții de clădiri și inginerie civilă, construcții de infrastructuri pentru transporturi, construcții de poduri și tuneluri, dezvoltare de proiecte, producție de materiale de construcții sau managementul clădirilor - noi gândim construcția în perspectivă pentru a deveni un grup de construcţii inovator și durabil în Europa. Egalitatea de șanse, diversitatea și incluziunea fac parte integrantă din ceea ce suntem ca și companie și din modul în care lucrăm. Împreună implementăm cu succes proiecte în parteneriat și ne dezvoltăm odată cu noile sarcini. Împreună creăm lucruri mărețe.
Construiește viitorul împreună cu noi!

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024