Gratis

Inginer mecanic proiectant

Flexibil SRL

Candidatul Ideal

Cerinte minime:
- Absolvent al unei facultati cu profil mecanic/inginerie industriala
- Avand cunostinte de nivel ridicat de inginerie mecanica
- Disponibilitate pentru o relatie contractuala de durata
- Capacitate buna de analiza si decizie
- Experienta in domeniul proiectarii mecanice
- Cunostinte de operare in Solid Edge si AutoCAD
- Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Dezvoltarea și proiectarea de soluții tehnice în conformitate cu cerințele clienților și standardelor de calitate
- Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀strânsă cu echipa tehnică pentru identificarea și implementarea celor mai bune practici și soluții
- Crearea și revizuirea documentației tehnice necesare pentru proiectele în lucru

Beneficii:
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.
- Posibilitati de instruire
- Atmosfera de lucru placuta
- Salar motivant
- Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
- Nu se lucreaza in weekend
- Transport gratuit pe rute prestabilite
- Prime si bonusuri

Flexibil este producator de componente si sisteme in domeniul tehnologiei anti-vibratiei si izolarii zgomotului, care au ca solutie constructiva cauciucul vulcanizat pe metal.
Colectivul firmei Flexibil este alcătuit din specialiști care lucreză în echipă și care își exercită activitatea în diverse domenii de activitate:
- proiectarea produselor din cauciuc-metal
- execuția matrițelor și componentelor metalice
- zincarea componentelor metalice
- pregătirea componentelor metalice pentru vulcanizare
- dezvoltarea și execuția de amestecuri din cauciuc
- vulcanizarea produselor din cauciuc-metal
- testarea produselor din cauciuc-metal
Cu toții au ca fundament al tuturor activităților calitatea și orientarea spre client.
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024