Gratis

Inginer / Manager santier - constructii civile SEAP

BUSU BUILDING S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca ai experienta in executia lucrarilor de constructii civile in cadrul SEAP, este posibil sa fii candidatul cautat.

Descrierea jobului

Dorim sa angajam, PART time / FULL time , o persoana care sa:

-cunoasca exact fazele executiei unei lucrari ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈publice, precum si punctele cheie, specifice;
-citeasca si sa inteleaga documentatia specifica;
-supravegheze santierul;
- fie o persoana atenta;
-organizeze executia, folosind resursele eficient si atingand rezultatele optime;
-organizeze aprovizionarea, pe etape, a lucrarilor, cu materiale si unelte, precum si solicitarea serviciilor colaboratorilor ;
-fie eficienta cu controlul costurilor
- comunice clar cu echipa de executie, transmitand elementele esentiale, pentru ca aceasta sa inteleaga bunul mers al lucrarilor;
-asigure calitatatea executiei, fiind atenta la detalii si indrumand echipa;
-asculte dorintele beneficiarilor si sa le comunice acestora situatiile problematice/discutabile, solicitandu-le dorintele si optiunile;
-comunice, in mod iinteresat, cu clientii (istorici, actuali si potentiali), colaboratori comunitatea locala etc;

BUSU BUILDING SRL, suntem o companie serioasa, stabila, care se afla intr-o importanta etapa de dezvoltare si urmareste sa aduca valoare prin lucrarile executate.
Totodata, in interiorul sau, societatea actioneaza bazandu-se pe incredere, buna cooperare si alte valori deosebite.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024