Gratis

Inginer Junior - Internship Platit

Teamland
6 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor minți creative și pasionate să se alăture echipei noastre prin intermediul programului nostru de internship în ️︎︊︉️︃︈︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎domeniul ingineriei. Dacă îți dorești să îți dezvolți abilitățile într-un mediu dinamic și să contribui la proiecte inovatoare, atunci acesta este locul potrivit pentru tine! Ne propunem să aducem laolaltă talentele cele mai promițătoare și să le oferim șansa de a se dezvolta profesional într-un mediu stimulent.

Beneficiile internship-ului:
  • Mentorat personalizat din partea experților noștri.
  • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul organizației.
  • Participare la training-uri și workshop-uri specializate (inclusiv in afara tarii).
  • Oportunitatea de a continua activitatea in cadrul companiei pe un post de conducere!!!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Participare activă la proiecte tehnice în cadrul echipei.
  • Propuneri de soluții creative și eficiente pentru provocările tehnice.
  • Colaborare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀strânsă cu echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite.

Cerințe:
  • Studii finalizate cu Licenta/Master în domeniul ingineriei (electric, electromecanic, mecanic, mecatronic, constructii, inginerie industriala si robotica sau profil conex).
  • Pasiune pentru tehnologie și inovație.
  • Abilități de rezolvare a problemelor și gândire analitică.
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
  • Disponibilitate pentru deplasari, inclusiv in afara tarii
  • Limba engleza nivel avansat

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 6 Aug. 2024 Expiră 8 Aug. 2024