Gratis

Inginer Instalatii

EOS CORPORATION SRL

Candidatul Ideal

Te asteptam in cadrul echipei daca:

- Ai finalizat studii superioare cu profil tehnic (inginer instalatii, energetica, mecanica);
- Ai experienta in executia lucrarilor de profil ( reprezinta un avantaj );
- Detii cunostinte in domeniul managementului de proiect (reprezinta un avantaj);
- Ai experienta in ofertare, coordonarea si verificare proiectelor de instalatii;
- Ai cunostinte in domeniul de mentenanta a sistemelor de climatizare si incalzire (reprezinta un avantaj);
- Esti o persoana ordonata, punctuala si esti orientat catre gasirea de solutii;
- Ai cunostinte de operare PC : MS Office, ACAD ;etc;
- Cunosti limba engleza la nivel mediu (avantaj);
- Detii permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Rolul acesta va presupune:

- Organizarea echipelor de instalatii si asigurarea ca isi indeplinesc obiectivele in timpul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀normat
- Realizarea fluxului de aprovizionare
- Verificarea /confirmarea din punct de vedere cantitativ, calitativ si financiar a lucrarilor executate;
- Intocmesti cereri de oferte, licitatii, selectii oferte, negocieri, contractare, coordonezi firme contractate, contracte de furnizori pentrucontractele din aria de competenta;
- Asiguri suport pentru colegii din cadrul diviziei Intretinere pentru situatiile neprevazute.

Alte informatii:

Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si ne dorim pentru angajati sa gaseasca usor un echilibru intre viata personala si cea profesionala.
Suntem siguri ca viitorul nostru esti tu si crestem odata cu tine, de aceea, iti oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic.

Beneficii:

- Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
- Asigurare medicala privata;
- Masina de serviciu;

- Bonus de performanta;
- Bonus anual;
- Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, etc);
- Abonament medical;
- Training-uri;
- Cursuri;
- Teambuilding-uri / excursii;
- Petreceri/evenimente companie;
- Laptop;
- Telefon mobil.

Firma EOS Corporation este o companie cu o vechime de peste 10 ani in domeniul instalatiilor HVAC din Prahova.Suntem un colectiv tanar si ne dorim sa evoluam impreuna cu toti cei care pot aduce un plus de experienta in cadrul companiei noastre.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024