Gratis

Inginer instalatii

ADMAR CAPITAL GROUP SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare tehnice
Foarte bune abilitati dе comunicare, seriozitate, implicare, capacitate dе analiza si sinteza;
Capacitatea dе a lucra in echipa, abordarea pozitiva a sarcinilor dе lucru;
Cunostinte operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCAD

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Intocmirea listelor de materiale,analize tehnice,oferte materiale,echipamente,piese de schimp-buna cunoastere a materialelor;
Coordonеazа si orgаnizеаza realizareа lucrаrilor in ︈︂​︇︆​︇︆​︂︄︉conformitate cu ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄proiectеlе si cu graficelе dе executie, urmarind incаdrаreа in tеrmenele de executie, in bugetele lucrarilor.
mentinerea legaturii cu subantreprenorii;-intocmire situatii de lucrari, procese verbale si sustinerea acestora;
capacitatea de organizare, planificare si supervizare a lucrarilor;
asigurarea suportului tehnic in perioada derularii proiectelor, punere in functiune instalatii, asistenta tehnica;
intocmirea analizelor tehnice in cadrul receptiei de proiecte si pe faze de executie lucrari .
analize tehnice ale ofertelor de lucrari

Beneficii:
Salariu motivant.
Mediu de lucru profesionist.
Posibilităţi de afirmare şi avansare în cadrul companiei.
Bonus de performanta

Admar Capital Group SRL este o societate comerciala specializata in instalatii sanitare, electrice, termice si HVAC cu o experienta pe piata de 13 ani.
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 25 Aug. 2024