Gratis

Inginer instalatii in constructii

Hexagon Structures
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Inginer instalatii cu minim 3 ani experienta in proiecte rezidentiale, office si retail constituie un avantaj!
  • Absolvent al Universitatii Tehnice – Facultatea de Instalatii
  • Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare!
  • Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel), AutoCAD;
  • Capacitatea de a lucra in echipa, dar si individual!
  • Persoana proactiva, orientata către rezultate!
  • Inginer cu experienta in munca pe santier!

Descrierea jobului

  • Urmarirea proiectelor pentu toate specialitatile (Instalatii Sanitare, Termice, Electrice, Detectie Incendiu, Gaz, Desfumare, HVAC) pentru proiecte rezidentiale, office si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂retail
  • Monitorizarea in faza de executie, legatura cu proiectantii
  • Intocmirea cartii tehnice - pe partea de instalatii
  • Verificarea si acceptare situatiilor de lucrari ale subcontractantilor
  • Corelarea activitatii cu specialitatea constructii
  • Pregatirea fazelor determinante
  • Mentine relatia cu seful de santier, dirigintele de santier si managerul de proiect

HEXAGON se remarcă ca un grup imobiliar de prim rang în România, susținut de peste un deceniu de experiență în industrie. De-a lungul anilor, acest nume a ajuns să întruchipeze fiabilitatea și încrederea în sectoarele construcțiilor și imobiliare. Astăzi, HEXAGON oferă o suită cuprinzătoare de servicii care cuprind întregul ciclu de viață al proprietății, oferind o perspectivă de 360 ​​de grade asupra expertizei imobiliare atât pentru clienți, cât și pentru investitori. Operațiunile noastre de bază se întind în investiții imobiliare, dezvoltare, construcții, management de proprietăți și facilitati și ospitalitate.
Pentru alte detalii va rugam sa accesati link: www.hexagon.ro

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024