Gratis

Inginer Instalatii Electrice

Candidatul Ideal

Inginer Instalatii Electrice - Sef Santier
Căutăm un Sef Santier Instalatii Electrice pentru a se alatura echipei MHT Experience.
︉︋︅︍︀︎︁︆︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Candidatul ideal va fi responsabil de supervizarea si coordonarea tuturor aspectelor legate de instalatiile electrice în cadrul proiectelor noastre de execuț jobului

Descrierea jobului

Ce vei face:
Verifici proiectul dе execuție din punct dе vеderе аl funcționalității, condițiilor pаrticularе de instаlаre și al rеspеctării ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀︂︃︃︇︅︀normаtivelor în vigoаre;
Întocmești, urmărești și respecți graficele de execuție;
Coordonezi si monitorizezi activitățile echipelor proprii și ale subcontractorilor;
Te implici în urmărirea execuției, testării și punerii în funcțiune a instalațiilor electrice;
Întocmești necesarul de resurse materiale și planifici necesarul de resurse umane în conformitate cu graficul de execuție a proiectului;
Participi la întocmirea documentației tehnice pentru cartea construcției precum și la fazele determinante ale proiectului;
Participi la efectuarea recepției lucrărilor cu beneficiarul;

Ce cautam:
Experienta relevanta in domeniul instalatiilor electrice si a supervizarii de santier;
Cunostinte solide in domeniul electric si a normelor si reglementarilor in vigoare
Abilitati excelente de comunicare si coordonare a echipei
Autorizație ANRE/ ARTS - constituie avantaj

Ce oferim:
Bonuri de masă;
Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie;
Bonus de proiect
Actualizări recurente ale pachetului salarial;
Oportunități de dezvoltare profesională
Mediu stabil de lucru

Dacă ești pasionat de domeniul instalațiilor electrice și îți dorești să faci parte dintr-o echipă de profesioniști, te invităm să aplici pentru acest rol. Așteptăm să te cunoaștem!

Descrierea companiei

Cine suntem:

MHT Experience răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspunda nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul format din ingineri, proiectanţi creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lânga cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului.

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024