Gratis

Inginer Instalatii Electrice

Menson Union

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare tehnice
  • 3-4 ani experienta in domeniul proiectarilor de instalatii electrice
  • Experienta anterioara in coordonarea echipelor și lucrul cu proiecte complexe
  • Disponibilitate pentru deplasari la nivel national
  • Permis auto categoria B
  • Cunostinte avansate de limba Engleza
  • Detinerea autorizarii ANRE reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Coordonezi activitatile de executie din santierul alocat
  • Oferi asistenta tehnica pe parcursul derularii proiectului
  • Realizezi necesarul de materiale ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄pentru executarea lucrarii
  • Asiguri sincronizarea proiectarii instalatiilor cu arhitectura si structura
  • Intocmesti documentatia tehnica necesara in conformitate cu prevederile legale in vigoare
  • Participi la intocmirea ofertelor de lucrari
Beneficii:
  • Masina de serviciu
  • Laptop si telefon
  • Salariu motivant
  • Prime de sarbatori
  • Dezvoltare profesionala

MENSON UNION este un constructor general axat pe solutii de constructii corporative cu experienta exhaustiva in diverse domenii, de peste 15 ani. Tratăm fiecare proiect dintr-un punct de vedere strategic și eficient și ne angajăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții. Încrederea lor de a continua să dezvolte proiecte cu noi an de an reprezintă o confirmare a succesului nostru.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024