Gratis

Inginer Hardware/Software

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Colegul nostru poți fi tu, dacă iți place să activezi în domeniul tehnologiei, ești orientat spre rezultate și să găsești cele mai potrivite soluții la client.
Căutăm o persoană pentru poziția de Inginer/ Tehnician IT care să ansambleze diverse tipuri de echipamente IT si sa asigure mentenanța echipamentelor din cadrul contractelor de service/servicii IT încheiate cu clienții.
Dorința de învățare continuă, capacitatea de a lucra în echipă și implicarea sunt atuurile care te ajută să ai succes alături de noi.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • mentenanta echipamente si software
  • asigurare suport clienti B2B pe aplicatiile software dezvoltate de catre companie
  • experienta in domeniul ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄IT (constituie avantaj)
  • cunostinte hardware
  • cunostinte Windows, Linux (constituie avantaj)
  • abilitati de comunicare, planificare si organizare in cadrul echipei
  • asigură returul si service-ul aferent echipamentelor/dispozitivelor
  • efectuarea lucrărilor de service pentru produse IT la sediul Companiei

Ofertă:
  • pachet salarial corelat cu performanțele - salariul va fi negociat în urma interviului;
  • asigurare medicala privata;
  • instruire și certificări plătite de companie;
  • posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în cadrul unei companii în continuă ascensiune, într-un mediu de lucru profesionist.
  • Program flexibil de 4,6 sau 8 ore pe zi
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.