Gratis

INGINER EXECUTIE INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII

S.C. GENERAL INSTALATII S.R.L. IASI
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca sunteti o persoana serioasa, punctuala, implicata in ceea ce face, organizata si dornica de a invata lucruri noi ︎ va asteptam in echipa noastra.
Cerinte:
  • Absolvent al Universitatii Tehnice – Facultatea de Instalatii/ Facultatea de Constructii/ Facultatea de Hidrotehnica/ Facultatea de Electrotehnica, etc
  • Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare;
  • Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel), AutoCAD;
  • Seriozitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Orientare către rezultate;
  • Permis de conducere categoria B

POSTURI VACANTE:
  • INGINER CURENTI SLABI
  • INGINER ELECTRICE
  • INGINER SANITARE SI HVAC

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier;
  • Intocmeste necesarul de materiale si urmareste apovizionarea santierelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈conform graficului de executie
  • Intocmeste rapoarte de lucru, pontaje
  • Verifica situatiile de lucrari ale subcontractantilor
Suntem o companie cu o vasta experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii care va poate oferi urmatoarele beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (STABILIT IN URMA INTERVIULUI)
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala continua
  • Cursuri si specializari frecvente
  • Bonusuri pe lucrari
  • Seriozitate si stabilitate
  • Program de lucru (Luni- Vineri) 08:00-16:00

Companie serioasa, cu personal profesionist si care aduce un plus constructiilor prin lucrarile pe care le executa.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024