Gratis

Inginer Executie Constructii Civile - Zafit

Zafit

Candidatul Ideal

Profilul tau
  • Ai studii superioare finalizate in domeniul constructiilor;
  • Ai experienta de minim 1-2 ani in domeniul constructiilor;
  • Ai experienta de lucru cu softuri precum MS Office (Excel, Word, Outlook) si Autocad;
  • Ai foarte bune abilitati de comunicare completate de capacitate de planificare si organizare;
  • Detii permis de conducere categoria B si esti disponibil pentru deplasari in Romania (ocazional);

Descrierea jobului

Rolul tau
  • Vei coordona executia lucrarilor in santier, echipele noastre implicate in proiect si vei avea grija ca lucrarile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀executate sa indeplineasca criteriile de calitate maxima.
  • Vei coordona lucrarile de executie fiind responsabil de calitatea acestora;
  • Vei organiza personalul alocat pentru executia lucrarilor;
  • Te vei ocupa de asigurarea resurselor necesare desfasurarii activitatii;
  • Vei avea in atentie respectarea regulilor de sanatate si protectie in munca;
  • Vei avea in grija existenta unui mediu de lucru placut in santiere.
Oferta noastra
  • Salariu motivant si raportat constant la evolutie;
  • Pachet instrumente de lucru: masina de serviciu, laptop si telefon;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Zafit este o companie din domeniul proiectelor de design si amenajari interioare corporate, activa in piata de constructii de peste 7 ani, avand specialisti care au ca focus eliminarea stresului si a grijilor clientilor pe toata perioada de desfășurare a proiectelor de amenajare a spatiilor de birouri si comerciale.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024