Gratis

INGINER ENERGETICIAN

MADATRANS SRL

Candidatul Ideal

Aboslvent(a) studii superioare electric, electromecanic, electrotehnic, energetic;
Cunostinte privind activitatea in instalatiile electroenergetice;
Posesor permis de conducere - categoria B;
Spirit de echipa, creativitate, orientare catre siguranta si respectarea regulilor si a termenelor de predare a lucrarilor

Descrierea jobului

Coordoneaza si verifica echipa la instalarea tuturor tipurilor de cabluri si accesorii pentru retelele electrice de joasa si medie tensiune ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si pentru sistemele de curenti slabi;
La montarea si punerea in functiune a echipamentelor si aparatajului electric alcatuit din prize electrice, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura;
La efectuarea conexunilor electrice in tablourile de joasa tensiune, panouri electrice de distributie si de conexiuni curenti slabi cat si alte dispozitive electrice;
Transpune corect in practica planurile si schemele electrice;
Preia proiectele de executat, le analizeaza, intocmeste devize de lucrari, transmite catre compartimentul aprovizionare necesarul de materiale, organizeaza echipa in vederea finalizarii proiectelor.
Utilizeaza corect masinile si aparatele electrice/electronice, scule si dispozitive de lucru;
Aplica corect si prompt legile si normele de munca specifice, respecta normele de protectie a muncii

Suntem o societate de proiectare si executie instalatii electrice 0.4kV - 20 kV, cu o experienta de peste 20 de ani. Detinem atestate ANRE de tip A3, C1A si C2A, licenta ANRSC iluminat public clasa 3 si certificate de calitate SRAC ISO 9001 si 14001. Colectivul este format din ingineri proiectanti, tehnicieni electroenergeticieni, electricieni calificati, oameni dedicati, corecti, care contribuie fiecare in parte la executarea lucrarilor in mod profesional si, implicit, la dezvoltarea companiei.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024