Gratis

Inginer Electrician

Panef Prod Com '95 S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm inginer electrician, absolvent de studii superioare în domeniul Electrotehnică / Instalaţii energetice;
Experienţa în domeniul execuţiei instalaţiilor electrice 2-3 ani;
Cunoştiinţe tehnice de specialitate (standarde şi normative pentru instalaţii energetice);
Cunoştinţe de aplicatii software
Cunoştinţe sistem protocol LORAWAN
Cunoştinţe sisteme de operare , gestiune serviciu iluminat stradal
Cunoştinţele privind aplicaţiile de proiectare asistata de calculator (AutoCAD, proiectare 3D) constituie un avantaj;
Persoană cu gandire analitică, atentă la detalii;
Abilităţi de planificare şi organizare;
Permis de conducere categoria B (constituie avantaj);

Pentru alte detalii telefon nr: 0722.670.321

Descrierea jobului

-Folosirea sistemului de operare pentru gestionarea serviciului de iluminat public
-Folosirea aplicatii software
-Inregistrare reclamatii / sesisazi
-Folosirea Protocol LORAWAN ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Alte detalii:
-program intr-un singur schimb,de luni pana vineri orar 7-16, cu pauza de 1 ora .
-de preferat cu permis ,categoria B .

Se ofera:

-salariu intre 6.000 lei net si 8.000 lei net (negociabil functie de cunostintele posedate) , de implicarea personala si de seriozitate
-bonuri de masa 30 lei/zi -impozitul platit de firma
-echipament de lucru asigurat de firma
-cafea + apa plata asigurat de firma
-prima de Pasti , Craciun si de ziua de nastere a salariatului
-transport asigurat de firma - masina poate fi utilizata si in scopuri personale
-analize si vizita medicala gratuita anual
-plata ore suplimentare daca este cazul
-zile libere legale platite
-tichete de cresa acordate potrivit legi
-cadouri oferite angajatilor in beneficiul copiilor minori cu ocazia zile de 1 iunie
-diurna interna 57,5lei /zi daca este cazul
-cursuri pregatire profesionala

Descrierea companiei

Instalatii Electrice Medie si joasa tensiune.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024