Gratis

INGINER DEPARTAMENT OFERTARE CONSTRUCTII - SEAP

COTA ZERO CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

* Studii superioare in domeniul tehnic (de preferat constructii civile, industriale sau inginerie civila);
* Experienta anterioara relevanta in elaborarea ofertelor pentru licitatii publice conform cerintelor SEAP;
* Cunostinte solide de legislatia in domeniul achizitiilor publice si constructiilor;
* Abilitati excelente de comunicare, negociere si lucru in echipa;
* Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termene limita stranse;
* Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, aplicatii specifice de ofertare).

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Inginer Ofertare pentru a se alatura echipei noastre cu experienta in domeniul constructiilor si licitatiilor publice ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄conform cerintelor SEAP.
Rolul si responsabilitatile:
  • Elaborarea ofertelor tehnice si financiare pentru proiectele de constructii publice conform legislatiei SEAP;
  • Participarea la intalniri si discutii tehnice cu clientii si partenerii;
  • Studierea caietelor de sarcini si documentatiilor tehnice pentru a oferi solutii optime si competitive in procesul de licitatii;
  • Colaborarea stransa cu echipa de proiect pentru a asigura conformitatea ofertelor depuse;
  • Monitorizarea si actualizarea constanta a modificarilor legislative in domeniu.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si profesionist;
  • Posibilitatea de a lucra la proiecte variate si complexe;
  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare.

Suntem o firma cu obiect de activitate constructii care se bazeaza pe un considerabil know how acumulat de specialistii cu experienta in executia constructiilor civile, amenajarilor interioare, reabilitarilor termice, restaurarilor, fatadelor decorative.
Daca esti o persoana proactiva, cu abilitati excelente de ofertare si doresti sa te alaturi unei echipe de profesionisti, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Inginer Ofertare Licitatii Publice Constructii SEAP.
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 25 Aug. 2024 Expiră 25 Aug. 2024