Gratis

Inginer de Sistem

GMAB CONSULTING

Candidatul Ideal

Cerinte:
-studii superioare in domeniul IT;
-cunostine Microsoft Office,
-instalare si configurare sisteme de operare Windows;
-cunostinte antivirus ,firewall
-cunostinte de baza retelistica:TCP IP,DHCP,DNS,VPN
-intretinere,administrare depanare a diverselor echipamente IT&C (calculatoare,perficerice,aferente retelei,telefonae mobile,cititoare de coduri de bare)
-limba engleza nivel mediu avansat

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Instalarea configurarea sistemelor de operare și a altor aplicații pe stațiile de lucru în cadrul companiei.
Verificarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀periodică și menținerea bunei funcționări a stațiilor de lucru și a altor echipamente periferice.
Verifica sisemle antivirus.
Acordarea de asistență utilizatorilor in utilizarea aplicațiilor.
Implementarea politicilor de securitate informatica.
Cunostine in domeniu electronicii constituie un avantaj.
Documentarea interventiilor si acitivatilor desfasurate.
Realizarea de cablaj necesar sistemelor.

Se ofera:
Salariu atractiv in functie de cunostinte si experienta
Contract pe perioada nedeterminata cu norma intreaga
Mediu profesional cu oportunitati de dezvoltare in domeniu
Prime pentru evenimente fericite (casatorie, nastere)
Ajutoare pentru evenimente in familie

GMAB CONSULTING SRL - companie care isi desfasoara activitatea in domeniul fabricatiei echipamentelor, liniilor de asamblare si automatizare pentru industria constructiilor,
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024