Gratis

Inginer de proiectare sau Designer industrial.

HECOMIN IMPEX S.R.L. Bacău

Candidatul Ideal

Angajăm Inginer de proiectare sau Designer industrial.

Dacă ești ordonat, meticulos, orgnanizat, deții abilități de comunicare, cunostinte peste nivelul mediu de limba engleză, dar nu numai, ești deschis și orientat către rezultate, atunci te asteptăm în echipa noastră! Ne dorim un coleg cu:

- Studii superioare în domeniul tehnic;
- Experiență pe un post similar min 3 ani;
- Cunoștințe de proiectare (ambalaje din carton);
- Cunoașterea limbii engleze peste nivelul mediu;
- Cunostinte de operare PC, Pachetul Microsoft Ofiice – nivel avansat;
- AutoCAD
- Adobe Illustrator
- AtriosCAD
- Cathya
- SOLIDWORKS
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Abilități de organizare, planificare, coordonare și luare a deciziilor;
- Bune abilități de a propune și implementa soluții și îmbunătățiri;
- Spirit de echipa și responsabilitate;

Descrierea jobului

- Proiectarea ambalajelor din carton conform specificațiilor

Oferim:
- Un mediu linistit de muncă,
- Stabilitatea locului de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈muncă;
- Salariu motivant + bonusuri de performanță;
- Tichete de masă;
- Cursuri de dezvoltare personală și profesională.

Hecomin Impex S.R.L. a fost înființată în anul 1994. Din anul 2001, compania și-a largit domeniul de activitate deschizând o secție de ambalaje din carton, care odată cu trecerea timpului a devenit principala activitate a societății. Compania are ca obiect de activitate producerea de ambalaje din carton fiind una din cele mai importante din domeniu.
Bineinteles că, pentru a ramane competitivi, am asigurat o bună organizare în fabrică pe sectoare distincte de producție și o echipare corespunzatoare cu utilaje de ultimă generație în conformitate cu standardele europene, astfel încat, în momentul de față, răspundem și atingem solicitarile tot mai exigente venite din partea clienților noștri.
Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu competitiv, format din specialiști de la care ai în permanență de învățat sau dacă te consideri un specialist de la care avem noi ce învăța, te așteptăm în echipa noastră!
Pentru o mai multe detalii despre noi vizitati site-ul nostru www.hecomin.ro sau paginile noastre de Facebook și Instagram.
Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 7 Iul. 2024