Gratis

Inginer de masuratori / montator tamplarie PVC/aluminiu

SC Dafco Fendoor SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta relevanta intr-o pozitie similara – in domeniul tamplarie PVC, minim. 1 an;
  • Insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva;
  • Sa manifeste disponibilitate catre dialog, receptivitate, calm, tact in relatiile de serviciu;
  • Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii;
  • Abilitati de planificare, organizare, comunicare, lucru in echipa;
  • Permis de conducere categoria B - obligatori

Descrierea jobului

  • Realizeaza fisele de masuratori la client, realizate pe santier;
  • Stabileste intalniri cu clientii, reprezinta compania;
  • Trimite catre productie cotele ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈finale de executie a tamplariei;
  • Sa lucreze cu o serie de echipamente specifice.

Compania noastra ,SC DAFCO FENDOOR SRL, are ca obiectiv proiectarea si montarea ferestrelor si a usilor din tamplarie PVC. Din dorinta de a oferi clientilor calitatea ferestrelor , am intrat pe piata de tamplarie PVC in anul 2007. Am reusit in tot acest timp sa realizam o echipa de profesionisti orientati catre inovatie si performanta pentru fiecare serviciu prestat.

BENEFICII:

  • Salariul fix in functie de experienta
  • bonusuri in functie de performanta;
  • Prime de sarbatori;
  • program luni-vineri 08-17:00
  • Autoturism (decontare combustibil), daca este cazul.
Publicat 12 Iul. 2024 Reactualizat 11 Aug. 2024 Expiră 11 Aug. 2024