Gratis

Inginer coordonator service

Endress Zenessis Group
2 poziții

Candidatul Ideal

Cunostinte de electrica, mecanica, si hidraulica;
Studii tehnice superioare
Abilitatea de a lucra cu sisteme IT de diagnosticare avansate;
Abilitati de comunicare cu clientii;
Abilitati de organizare
Experienta similiara in domeniu de minimum 3 ani constituie un avantaj;
Cunostinte bune de limba engleza

Descrierea jobului

Organizarea Echipei de service in teritoriu
Interventii de reparatie, mentenanta si diagnosticare pentru utilajele de constructii;
Asigurarea suportului tehnic si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de instruire pentru client;
Elaborarea ︂︊︀︂​︂️︀︉​︃︂︀︊​︌︉︀︀​︅︌︊︌​︎︋︍︈​︅︂︇︆​︅︍︄︅de rapoarte de lucru complete si corecte pentru interventiile efectuate.
Beneficii:
Salar Motivant
Training-uri de specialitate
Asigurare medicala;
Masina Serviciu
Bonusuri din realizari
Posibilitate de promovare

Endress Zenessis Group – este un grup industrial de excepție creeat pentru a impune standarde noi în domeniul tehnologiei și inovației. Cu o prezență puternică pe piața europeană, grupul nostru este o forță motrică în industria generatoarelor de curent, utilajelor de construcții, prelucrării metalelor cât și în industria auto. Endress Zenessis Group proiectează, execută și instalează echipamente industriale având capabilități de proiectare și producție în Germania în localitatea Altensalzwedel, precum și în orașul Bocsa, județul Caraș-Severin, România. www.endress-group.ro Endress Zenessis Group a fost infintata in anul 2002, avand ca scop furnizarea de solutii energetice pe piata Est-Europeana. Endress Zenessis Group proiecteaza, executa si instaleaza “Solutii Energetice”, avand capacitati de proiectare si productie in Germania, Werner von Siemens Str. 3, D-72661 Grafenberg, cat si in Bocsa, Judetul Caras-Severin, Romania.

Endress Zenessis Group produce generatoare de curent electric si surse neintreruptibile UPS sub brandul ZENESSIS! Totodata dezvoltam si implementam pe piata solutii alternative de producere a curentului electric: panouri solare fotovoltaice, turbine eloliene, microhidrocentrale.
Daca aveti probleme cu furnizarea curentului electric ,inseamna ca aveti nevoie de generatoare de curent electric si important este ca aceste generatoare electrice pe care doriti sa le achizitionati sa corespunda exact nevoilor dumneavoastra.
Endress Zenessis Group produce generatoare de curent cu puteri cuprinse intre 1-5000 kVA, precum si surse neintreruptibile UPS cu puteri curinse intre 1-1000 kVA.
Suntem prezenti in Romania prin puncte de lucru/ birouri vanzari/service/ depozite in Bucuresti- Ciorogarla, Brasov, Cluj Napoca, Timisoara si Iasi

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024