Gratis

Inginer coordonator lucrari electrice

GEMRADUO IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Studii de inginerie electrica/Absolvent studii superioare tehnice
Experienta pe un post similar constituie un avantaj
Cunoștințe privind legislatia, normativele, standardele specifice in vigoare
Bune cunostinte despre materialele, metodele si instrumentele utilizate in lucrari instalatii electrice
Permis de conducere cat. B
Abilitati de coordonare, comunicare si lucru in echipa
Abilitatea de a prioritiza sarcinile de serviciu
Abilitatea de a delega
Seriozitate, corectitudine si punctualitate

Descrierea jobului

Coordoneaza echipele de electricieni aflata in subordine
Urmareste respectarea planificarii lucrarilor de executie
Contribuie la supravegherea executarii lucrarilor in timp ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄real
Urmareste buna executie a lucrarilor de instalatii electrice - cantitativ si calitativ
Intocmeste liste de materiale necesare pentru buna desfasurarea a lucrarilor
Completeaza documentele specifice (rapoarte, avize, cantitati de materiale, procese verbale etc.)
Identifica și contribuie la rezolvarea neconformitaților si eventualelor probleme de ordin tehnic aparute la lucrari
Participa la analiza eventualelor reclamatii si la stabilirea solutiei privind rezolvarea problemelor
Se asigura ca reglementarile legale sunt respectate

GREEN RESOURCES DEVELOPMENT SRL (fosta GEMRADUO IMPEX SRL) ofera o varietate de produse premium (corpuri de iluminat, sisteme fotovoltaice) si servicii de calitate (consultanta tehnica de specialitate, instalare, configurare, asistenta, mentenanta).
Specializați în domeniul energiilor regenerabile, compania noastra executa lucrări variate, de la proiecte de sisteme fotovoltaice rezidențiale până la proiectarea sistemelor de producere energie electrică pentru spații industriale și parcuri fotovoltaice.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024