Gratis

INGINER CONSTRUCTOR

S.C. AGNEL INDUSTRY S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare în domeniul construcțiilor / ingineriei civile;
Disponibil pentru deplasări și pentru a lucra pe șantierele din țară;
Experiență relevantă în domeniul construcțiilor pe execuție;
Cunoștințe foarte bune în ceea ce privește normele și legislația în vigoare;
Cunoscător al programelor: AutoCAD, Microsoft Office;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Urmărirea, gestionarea și coordonarea activităților pe șantier;
- Respectarea termenelor de execuție;
- Menține legatura cu departamentul tehnic și ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu reprezentanții beneficiarilor;
- Completează ︁și transmite rapoarte zilnice de lucru;
- Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice pe parcursul proiectelor;
- Coordonează eficient toate activitatile proiectului supervizând personalul propriu, cât și cel al subcontractorilor din punct de vedere tehnic și organizatoric;
- Urmărește buna funcționare și siguranța utilajelor;
- Solicită și asigură resursele necesare în cadrul șantierului;
- Respectarea graficului de lucrări;
- Să asigure calitatea lucrărilor în concordanță cu documentațiile tehnice și cerințele clienților;
- Asigură și urmărește respectarea normelor SSM, PSI.

Beneficii:
- Salariul va fi discutat la interviu;
- Cazare și diurnă;
- Mașină de serviciu;
- Mediu de lucru plăcut, colectiv prietenos și profesionist;
- Stabilitate pe termen lung și suport în gestionarea provocărilor din teren.

Ne puteți trimite CV-ul dvs și pe adresa: agnel.industry.hr@gmail.com și vă vom contacta noi.

Societatea comercială AGNEL INDUSTRY S.R.L. a fost fondată în anul 2009. Compania este axată pe construcții speciale, având un colectiv de profesioniști cu experiență și reputație în domeniile în care își desfasoară activitatea. Compania se angajează într-un proces de dezvoltare dinamică, focalizat pe construirea unui sistem care să producă, pe termen lung, soluții prompte, adaptate nevoilor clienților. Compania noastră este specializată în activități precum: injectări structurale, hidroizolații și impermeabilizări, hidroizolație cu poliuree, reabilitări și consolidări structurale cu materiale compozite, reparații cu mortare speciale, sablări profesionale, hidrodemolări, demolări clasice, pardoseli epoxidice și poliuretanice, golire rezervoare, stabilizarea solurilor prin injectări, protejarea suprafețelor din beton, refacere rosturilor și altele.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024