Gratis

INGINER CONSTRUCTOR

CONSTRUCŢII HIDROTEHNICE S.A. Iasi

Candidatul Ideal

CERINŢELE POSTULUI:
- Absolvent al Facultăţii de Construcţii - (în domeniul construcţiilor hidrotehnice/instalații constituie un avantaj);
- Cunoştinţe temeinice în lucrul cu programele de devize - (INTERSOFT devize);
- Cunoştinţe temeince în MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
- Cunoştinţe în AutoCad;
- Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
- Persoană inovativă, orientată spre rezultat şi performanţă;
- Experiență în domeniu.

Descrierea jobului

- Urmărirea şi selectarea pe SEAP a licitaţiilor, conform profilului companiei;
- Analiza documentaţiei tehnice de ofertare şi realizarea de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂încadrări în normele de deviz;
- Modificarea de reţete din cadrul articolelor, introducere de norme locale, resurse noi, conform cerinţelor din caietele de sarcini;
- Identificarea furnizorilor şi întocmirea de cereri de oferte de preţ, conform cerințelor din caietul de sarcini;
- Analize de preţ pentru transporturi și utilaje;
- Compararea consumurilor raportate cu cele din ofertă;
- Întocmirea listei de cantităţi și apoi a situaţiilor de lucrări, pe baza rapoartelor de lucru si a planurilor topografice;

OFERIM:
- Salariu motivant în funcție de experiență;
- Bonusuri de performanță;
- Mediu de lucru dinamic şi profesionist.
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 9 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024