Gratis

INGINER CONSTRUCTOR

COMPLETE CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent al Universitatii Tehnice -Facultatea de Constructii;
Experienta minim 2 ani;
Experienta in coordonarea si urmarirea lucrarilor pe parcursul executiei;
Cunostinte de operare calculator -cele de baza (Microsoft Office -WORD, EXCEL);
Seriozitate, punctualitate si corectitudine;
Bune abilitati de organizare, comunicare, analiza si sinteza informatiilor;
Capacitate de lucru atat in echipa, cat si independent;
Orientare catre rezultate;
Permis categorie B.

Descrierea jobului

Coordoneaza, urmareste si supervizeaza executia lucrarilor d.p.d.v. al calitatii, cantitatii si respectarii termenelor de executie;
Asigurarea respectarii planurilor si specificatiilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀tehnice;
Stabileste in timp util necesarul de resurse materiale,umane si financiare pentru atingerea obiectivelor proiectelor;
Tinerea evidentei, intocmirea rapoartelor si altor documente destinate conducerii, referitoare la activitatea desfasurata;
Identifica si rezolva posibile probleme aparute in punctul de lucru;
Gestionarea echipelor de muncitori si subcontractori;
Monitorizarea progresului lucrarilor si raportarea periodica a stadiului proiectului;
Raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate corespunzator stadiilor fizice;
Solutionarea problemelor tehnice aparute pe santier;
Asigurarea respectarii normelor de securitate si sanatate in munca;
Comandarea si gestionarea materialelor necesare pentru proiect, asigurandu-se ca sunt disponibile la timp si in cantitatile necesare;
Colaborarea cu beneficiarii, arhitectii, proiectantii, dirigintii de santier, ISC si alte echipe implicate in proiect.Comunicare eficienta cu toate partile implicate in proiect.
Participa la sedintele de progres organizate de beneficiari cat si la sedintele interne.
Reprezinta un avantaj:
-cunoasterea programelor de devize (WINDEV, INTELSOFT); AUTOCAD;
-intocmeste cartea tehnica a constructiilor.

Pachet salarial -STABILIT IN URMA INTERVIULUI
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Posibilitate de dezvoltare profesionala continua
Program de lucru (Luni-Vineri): 08.00-17.00
Santierele de lucru sunt in Iasi.

COMPLETE CONSTRUCT SOLUTIONS este o societate ce activeaza in domeniul constructiilor civile. Lucrarile aflate in desfasurare se afla in Mun. Iasi. Suntem o echipa tanara, activa si dedicata activitatii pe care o desfasuram.
Publicat 2 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 1 Sept. 2024