Gratis

Inginer Constructor

GAMINVEST HR S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare in constructii;
- Experienta pe un post similar;
- Cunosterea programului AutoCad;
- Permis de conducere;
- Bune abilitati de comunicare si organizare.
- Disponibilitate la deplasari in tara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Urmareaste stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- Intocmeste rapoarte de activitate;
- Studiaza ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄planurile de constructie si sa se preocupe de punerea in practica a acestora;
- Ofera informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului.

Beneficii:
- Salariu negociabil;
- Cazare asigurata in caz de relocare;
- Transport asigurat;
- Contract de munca nedetermina

Oferim servicii de recrutare, selectie si plasare personal, cu o echipa dedicata profesional atingerii obiectivelor de HR! Totodata oferim consultanta persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca potrivit aptitudinilor acestora! Recrutam candidati din toate localitatile din Romania, dispunand de o baza de date larga cu candidati eligibili din toate domeniile de activitate.

PENTRU CA OAMENII CONTEAZA!

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024