Gratis

Inginer constructor - sef de santier

GRAPHTEC DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Experienta de munca in organizarea/ coordonarea proiectelor si constructiilor ca si Antreprenor general

Studii tehnice superioare in domeniu constructii

Cunoasterea normelor legale in domeniu

Capacitate de coordonare a echipei din subordine

Curs de 80 de ore in domeniul securitatii si sanatatii in munca reprezinta un avantaj

Domiciliu in Bucuresti

Descrierea jobului

Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate in santier asigurand predarea in bune conditii a lucrarilor incredintate

Responsabil de ︁︃︈​︂︀︁​︅︇​︁︀︆respectarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁termenelor stabilite prin contracte

Raspunde de activitatea de planificare, lansare in executie si urmarire a executiei lucrarilor, in corelatie cu celelalte activitati conform cerintelor contractelor perfectate.

Raspunde de coordonarea activitatii tehnice: asigura documentarea, informarea si instruirea tehnica.

Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice

Graphtec este un producător de amenajări mobilier comercial, mobilier urban și școlar, activ pe piață de 26 de ani. Cu o echipă frumoasă de 120 de colegi, promovăm un mediu sigur și sănătos în care fiecare membru al echipei contribuie la succesul comun al firmei prin propria excelență și satisfacție, știind că unu este un număr prea mic pentru lucruri mărețe.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024