Gratis

Inginer constructor proiectant (m/f) - Sibiu

BSP ZUBER SRL

Candidatul Ideal

Dragă viitor coleg/ă,

suntem un birou de proiectare specializat în domeniul construcțiilor prefabricate din beton armat și căutăm un inginer proiectant în domeniul construcțiilor, entuziast și talentat pentru a se alătura echipei noastre din biroul nostru din Sibiu, România. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu tânăr, dinamic și plin de oportunități, acesta este locul potrivit pentru tine!

Ce ne dorim de la tine:

  • Să fii absolvent/ă al/a Facultății de Construcții Civile, Industriale și Agricole

  • Experiența în proiectarea structurilor din beton armat (AutoCad, Allplan, etc.) constituie un avantaj

  • Acuratețe, mod de lucru structurat și independent

  • Cunoașterea limbii engleze și/sau germane la nivel conversațional reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale în cadrul echipei noastre vor include:

  • Calcul static si proiectare elemente structurale

  • Modelare si detaliere 3D elemente ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀masive si fatade din beton armat

  • Realizarea documentațiilor tehnice

  • Efectuarea calculelor de pre-dimensionare

  • Întocmirea planurilor de montaj pentru elementele prefabricate

  • Întocmirea listelor de cantități

La rândul nostru, îți oferim:

  • Un loc de muncă sigur într-o companie de familie de succes

  • Colectiv tânăr și activități interesante

  • Pachet salarial atractiv și progam de lucru flexibil

  • Implicare în proiecte de mare anvergură și complexitate ridicată

  • Oportunitate de dezvoltare profesională

  • Asigurare medicală privată

CV-urile sunt așteptate fie pe platforma eJobs, fie pe adresa de e-mail de mai jos:

Andreea Zîmța
e-mail: azimta@bsp-zuber.ro
Tel.: +49 7951-9373-961

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim împreună potențialul tău în cadrul echipei noastre!

Suntem un birou de proiectare specializat în domeniul construcțiilor prefabricate din beton armat. Oferim servicii complete de consultanță, proiectare și asistență tehnică în toate domeniile de utilizare a prefabricatelor din beton.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024