Gratis

Inginer Constructor in Bragadiru

CROWN BUILDING

Candidatul Ideal

INGINER CONSTRUCTOR
Experienta relevanta în construcții
- Nivel experienta – minim 5 ani;
- Absolvent al Facultatii de constructii civile / Arhitectura;
- Capacitate de a lua decizii si de a-si asuma responsabilităţile;
- Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa;
- Capacitate de respectare a termenelor limita, cu orientare spre indeplinirea obiectivelor alocate;
- Disciplina, seriozitate, preocupare profesională, responsabilitate şi atenţie la locul de munca;
-Cunostinte limba engleza, nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati
-Organizarea lucrarilor pe santier;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
-Studiaza detaliile de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate.
- Urmarire de santier cu monitorizarea si controlarea performantelor echipelor implicate in executie;
- Evaluarea eventualelor probleme si gasirea unor solutii tehnice;
- Evaluarea si raportarea periodica catre beneficiar;
- Asigurarea calităţii lucrărilor executate
-Verificare lucrari executate (cantitativ si calitativ)
- Insusire proceduri de lucru
- Viteza de reactie si capacitate de a gasi solutii eficiente
- Disponibilitate de deplasare intre proiectele de investitie ale societarii
- Intocmire necesaruri de materiale, verificare stocuri existente
- Receptie materiale si distribuire catre fronturile de lucru ale subcontractorilor
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024