Gratis

Inginer Constructii

GRAWE SAFE INVEST SRL

Candidatul Ideal

- Persoana absolventa a unei institutii profil tehnic, specializarea constructii
- Persoana cu experienta in coordonarea, organizarea, gestionarea, ordonarea unui
santier de constructii civile si industriale
- Persoana ambitioasa, harnica, respectuoasa, ordonata, curata
- Persoana cu bune abilitati de comunicare cu superiorii, reprezentantii beneficiarilor,
personalul din subordine.
- Operare Office si AutoCad

Descrierea jobului

Descriere job
-Conduce, organizeaza, planifica, gestioneaza zilnic activitatea in santierele aflate in
subordinea sa
- Planifica fluxul de comenzi de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂materiale in functie de etapele de executie
- Gestioneaza si controleaza personalul aflat in subordinea sa
- Intocmeste zilnic rapoarte de activitate, jurnale de santier si informeaza departamentul
tehnic si conducerea despre activitatea din santierele sale
- Intocmeste procese verbale, antemasuratori
- Tine legatura cu responsabilii tehnici de executie
- Relationeaza cu departamentul tehnic, aprovizionare, ofertare
- Verifica, controleaza, supracegheaza activitatea subantreprenorilor pe santierele unde
executia este asigurata de catre ei
- Urmareste si optimizeaza consumurile pe santierele aflate in subordinea lui.

Beneficii :
-Pachet salarial atractiv.
-Masina de serviciu
-Asigurare medicala
-Mediu de lucru stabil și profesionist.
-Oportunități de dezvoltare profesională.
-Bonusuri de performanta

Înființată în anul 2002, având 100% capital privat românesc, GRAWE SAFE INVEST a dezvoltat numeroase proiecte în diferite arii de activități industriale, atât în România, cât și în afara țării.

Compania noastră nu acceptă niciun compromis în ceea ce privește măsurile de siguranță si de calitate, fiind certificată SR- EN 9001:2015, SR EN 1090 :2012 și SR EN ISO 3834:2006.
Deasemenea, respectăm cu strictețe termenele de execuție și ne mândrim cu soluțiile inovatoare pe care le aplicăm în cele mai provocatoare situații.
Cu o experiență de peste 17 ani în domeniu, ne recomandă calitatea lucrarilor și abilitatea de a înțelege nevoile clienților fiind partenerul de încredere pe care vă puteți baza.
Avem resursele și viziunea necesară pentru a vă livra proiecte la standarde înalte, astfel că obiectivele companiei Grawe sunt excelența și prețurile competitive. Mai mult decât un business, investim pasiune în ceea ce facem și nu ne abatem de la principiile pe care s-a fondat compania: onestitate, seriozitate și competență profesională.

Echipa noastră de profesioniști vă stă la dispoziție pentru execuția lucrărilor cum ar fi:
Fabricație structuri metalice;
Montaj structuri metalice și echipamente industriale;
Instalații sanitare, instalații de presiune de apă și aer pentru obiective civile și industriale;
Construcții civile și industriale;
Consolidări, reabilitări structuri metalice și structuri din beton armat;
Lucrări de reparații și montaj pentru instalații și echipamente specifice anumitor industrii: ciment, auto, naval, agricol.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024